Kurumsal

Hakkımızda

TSM Endüstriyel Mümessillik ve Danışmanlık Şirketi , 30 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle 2013 yılında kurulmuştur. Kadrosunda bulunan mühendis ekibiyle profesyonel yaklaşım ile bilhassa Türk dövme endüstrisinin gelişmesi gerektiği inancıyla hizmet vermektedir.

Yüksek adetlerde hassas metal parçaların üretildiği soğuk ve sıcak dövme preslerin ve kalıpların geliştirilmesinde, üretiminde ve pazarlamasında dünya çapında ilk sıralarda yerini almış olan İsviçre’de mukim Hatebur firmasının, yine İsviçre menşeli bilhassa dövme atölyelerinde en dar alanlar için bile otomasyon sistemleri üreten Fröhlich firmasının ; 01.04.2016 tarihinde Hatebur / İsviçre tarafından %100 hisseleri satın alınan bilhassa soğuk şekillendirmede 1939 yılından beri üstün kalitede makine üreten İtalya’da mukim Carlo Salvi firmasının ve yine Italya’da mukim diş açma makine üreticisi ASPE firmasının Türkiye Genel Mümessilliği görevini üstlenmiştir.

Misyon:

İkinci ve üçüncü jenerasyonun görevde olduğu, modern şekillendirme tarihinde ve bunu tamamlayan otomasyon sistemlerinde birkaç kilometre taşı koymuş olan Hatebur , Carlo Salvi, Aspe ve Fröhlich firmalarının üstün teknolojisini ülkemiz endüstrisine kazandırmak.

Vizyon:

Müşteriye en iyi en uygun teknolojik çözümü sunan, güvenilir kabul edilen, kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet veren bir kuruluş olmak.